Harita

Antalya Ankara Uçak Bileti

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Ankara yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Antalya - Ankara Esenboğa uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

110 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

75

Ortalama uçuş süresi, toplam 407 kilometre uçuş mesafesi

1sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Ankara Esenboğa

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Ankara Esenboğa şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Ankara Esenboğa.
Antalya - Ankara Esenboğa uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 110 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Antalya - Ankara Esenboğa uçuşu ortalama 1sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Antalya - Ankara Esenboğa uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 75 Antalya - Ankara Esenboğa uçuşu bulunmaktadır.

Antalya Ankara Uçak Bileti

Antalya Ankara uçak bileti fiyatları bazı parametrelere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu parametreler arasında öncelikle hangi uçuş sınıfında yolculuk yapmak istediğiniz; seferin aktarmalı veya aktarmasız oluşu ve ardındanda uçuş tarihiniz önem kazanıyor. Birinci sınıf, ekonomi, business ve promosyon gibi uçuş sınıfları arasında en yüksek uçak bileti fiyatları birinci sınıfta görülüyor. Bunun yanı sıra hava yolu şirketinin isteğine bağlı olarak belli zaman aralıklarıyla satışa sunulan kısıtlı sayıdaki promosyon biletler en uygun fiyatlı uçuş sınıfı olarak karşımıza çıkıyor. Promosyon olmadığında ekonomi sınıfını tercih eden yolcular Antalya Ankara arası en uygun uçak bileti ile seyahat etme fırsatını yakalıyor. Skyscanner sizin için istediğiniz tarihte düzenlenen tüm Antalya Ankara arası uçuşları teker teker sıralıyor. Hangi uçuş sınıfında seyahat etmek istiyorsanız bu anlamda satın alabileceğiniz Antalya Ankara ucuz bilet seçeneklerini sizlere sunuyor. Antalya Ankara kaç saat sürüyor diye merak edenlerdenseniz, bu aşamada öncelikle Antalya Ankara kaç km olduğunu bilmek gerekiyor. Karayolu ulaşımı ile 487 km olan bu mesafe uçak ile kat edildiğinde 387 km’ye düşüyor. Bu nedenle iki şehir arası yolculuk, karayolu tercih edildiğinde yaklaşık 6 saat 15 dakika sürüyor. Ancak Antalya Ankara uçakla kaç saat derseniz; tahmini yolculuk süresi 1 saat olarak hesaplanıyor. Antalya Ankara ucuz uçak bileti arayanlar, Skyscanner’a göz atmadan biletlerini satın almıyor. En uygun Antalya Ankara uçak bileti fiyatları, Skyscanner’ın sürekli güncellenen sayfasında sizleri bekliyor.

Antalya Ankara Ucuz Uçak Bileti

Antalya Ankara arası ucuz uçak bileti bulmak isteyenler Skyscanner sayesinde bütçesine uygun uçak bileti bulma şansını yakalıyor. Antalya Ankara arası uçuşlarda yaz aylarında yükselen bilet fiyatları, yılın diğer dönemlerinde daha uygun seyrediyor. Skyscanner geçmiş yıllarda yapılan seferler ve bilet fiyatlarını baz alarak hazırladığı grafikleriyle sizlere yılın hangi dönemlerinde ucuz bilet bulabileceğiniz konusunda fikir veriyor. Antalya Ankara arası en uygun uçak bileti ile yolculuk yapmak isteyenler, seyahat planlarını Skyscanner’ın hazırlamış olduğu bu grafiklere göre ayarlıyor.

Antalya– Ankara Arası Sefer Yapan Havayolları

Antalya-Ankara arası uçuşlarda aktif olarak hizmet veren hava yolu şirketleri arasında Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları bulunuyor. Bu iki şirketin aktarmasız uçuşlarının yanı sıra aktarmalı sefer seçenekleri de mevcut. Ayrıca Skyscanner; sizlere tüm bu seferlerin yanı sıra farklı hava yolu kombinasyonları ile Antalya-Ankara arası seyahat edebileceğiniz alternatif seçenekler sunuyor.

- Türk Hava Yolları – THY

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda en çok tercih edilen hava yolu olan Türk Hava Yolları, Antalya-Ankara aktarmasız seferleri ile yolcuların ilk tercihi haline geliyor. Bu rotada günde yaklaşık 30-35 seferi bulunan Türk Hava Yolları’nın bazı uçuşları AnadoluJet tarafından yürütülüyor.

Pegasus Hava Yolları

Pegasus Hava Yolları aktarmalı ve aktarmasız uçuş seçenekleri ile Antalya-Ankara arası hizmet veren bir diğer hava yolu şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Bu rotada günde yaklaşık 20 sefer düzenleyen Pegasus’un aktarmalı sefer sayısı ise aktarmasız sefer sayısından daha fazla...

En Uygun Antalya Ankara Uçak Bileti

Antalya Ankara uçak biletlerini Skyscanner üzerinden satın alan yolcular en uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanıyor. Skyscanner; onlarca hava yolu firmasının sitesine girerek bilet fiyatlarını kontrol etme zahmetinden sizi kurtarıyor. Antalya Ankara arası en uygun uçak bileti için Skyscanner’ın arama sayfasına yolculuk tarihinizi ve seyahat edecek kişi sayısını girmeniz yeterli oluyor. Siz bu işlemi tamamlayıp “ara” butonuna bastıktan sonra Skyscanner önünüze sayısız alternatifler arasından en uygun Antalya Ankara uçak bileti seçeneklerini çıkarıyor.

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı bulunduğu konum itibariyle turizm açısından oldukça büyük bir önem teşkil ediyor. Türkiye’nin yaz turizminde en sevilen yerlerden biri olan Antalya ve çevresindeki tatil beldelerine ulaşım Antalya Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Yurt içi ve yurt dışı çok sayıda seferin gerçekleştiği bu havaalanında yolcuların belli başlı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeterli olanaklar sağlanıyor. Şehir merkezinin 10 km doğusunda kalan Antalya Havalimanı; Muratpaşa ilçe sınırları içinde yer alıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havaalanı ulaşım açısından şehir merkezine yakınlığı nedeniyle avantajlı bir konuma sahip. Şehir içi yolculukta kullanılan otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları havaalanına ulaşımda kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra Antalya Havaalanı otobüs ile ulaşım açısından yolcularına özel transfer hizmeti seçenekleri sunuyor. HAVAŞ, bu anlamda önde gelen isimlerden olup Antalya Havaalanı ulaşımında da önemli bir rol üstleniyor. Toplu taşıma tercih etmeyenler Antalya Havaalanı taksi ile istedikleri yerden havaalanına kolayca ulaşım sağlayabiliyor. İsteyenler şahsi arabaları ile havaalanına gelerek Antalya Havaalanı otopark hizmetlerinden faydalanıyor. Antalya Havaalanı otopark ücreti, otoparka giriş yapılan vakitten, çıkış anına kadar geçen süreye göre hesaplanıyor.

Ankara Havalimanı

Şehir merkezinden yaklaşık olarak 28 km uzaklıkta yer alan Ankara Esenboğa Havalimanı’nda iç hatlar ve dış hatlar terminalleri bir arada çalışıyor. Akyurt ilçe sınırları içinde bulunan bu havalimanına yurt içi ve yurt dışından çok sayıda günlük rutin seferler düzenleniyor. Ankara Esenboğa Havalimanı sizlere uçuş öncesi temel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik birçok olanak sunuyor. Bu olanaklar arasında öncelikle uçuşunuzu beklerken keyifli vakit geçirebileceğiniz kafe ve restoranlar bulunuyor. Ayrıca Esenboğa Havalimanı’nda yolculara kesintisiz internet bağlantısı sağlanıyor. Finansal işlemler için çeşitli bankalara ait ATM’lerin yer aldığı havaalanında; yurt dışı uçuşlar öncesi ihtiyaç duyulan döviz işlemleri için küçük bir döviz bürosu yer alıyor.

Ankara Havalimanı Ulaşım

Ankara Havaalanı ulaşım açısından farklı seçeneklere sahip. Yolcu akışı oldukça hızlı olan bu havaalanına şehir otobüsleri ile ulaşım ise oldukça kolay. Bunun yanı sıra Ankara Havaalanı otobüs seçenekleri arasında HAVAŞ gibi işletmelerin verdiği özel transfer hizmetleri de bulunuyor. Otobüs ile ulaşım sağlamak istemeyenler ise Ankara Havaalanı taksi ve özel araç kiralama hizmetlerine yöneliyor.

Ankara Otelleri

Başkent Ankara, her mevsim yerli ve yabancı bir çok turisti ağırlıyor. Misafirlerine şehrin çeşitli noktalarında konaklama imkanı sunan Ankara Otelleri, hizmet kalitesine göre sınıflara ayrılıyor. Bu anlamda başkentte konaklayabileceğiniz 3, 4 veya 5 yıldızlı bir çok otel seçeneği bulunuyor. İster havaalanı ve iş merkezlerine yakın; ister turistik merkezlerin çevresindeki otellere baktığınızda başkent Ankara’da konaklayabileceğiniz çok sayıda tesis mevcut. Skyscanner, tüm bu oteller arasında karşılaştırma yapıp en doğru tercihi uygulamanız için size destek oluyor. Seyahat öncesi göz atabileceğiniz “Skyscanner oteller” sayfası; Ankara dahil bir çok şehirde en uygun konaklama alternatiflerini sizler için bir araya getiriyor.

Ankara Havaalanı Araç Kiralama

Ankara Havaalanı günlük araç kiralama hizmetleri; şehir içinde özgürce yolculuk yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu anlamda çok sayıda araç seçeneğine sahip Ankara Havaalanı araç kiralama şirketleri arasında Avis, Alamo, Enterprise ve National gibi prestijli isimler yer alıyor. Skyscanner, tüm bu firmalara ait Ankara Havaalanı ucuz araç kiralama seçeneklerini siz daha havaalanına gitmeden liste haline getirerek sizlere sunuyor. İsteyen yolcular havaalanında bulunan ofislerden beğendikleri aracı kiralayabildikleri gibi; dileyenler yolculuk öncesinde Skyscanner aracılığıyla tek tıkla istedikleri otomobili önceden kiralama fırsatına sahip oluyor. Ankara Havaalanı günlük araç kiralama hizmetinden özellikle iş seyahati çin başkente gelen yolcular faydalanıyor.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.