Harita

Kayseri Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Bodrum yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Kayseri - Bodrum uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

375 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 705 kilometre uçuş mesafesi

3sa 25dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Bodrum

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Bodrum şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Bodrum.
Kayseri - Bodrum uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 375 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Kayseri - Bodrum uçuşu ortalama 3sa 25dk sürmektedir.
Aktarmasız Kayseri - Bodrum uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

KAYSERİ’DEN BODRUM’A UÇUŞLAR

Aşağıdakiler, yazının hazırlandığı tarihte (Ağustos 2015) geçerli olan bilgilerdir.

KAYSERİ’DEN BODRUM’A UÇAN HAVAYOLLARI

Kayseri’den Bodrum’a direkt uçuşlar bulunmamaktadır ancak Pegasus Havayolları, Anadolu Jet, Onur Air ve Türk Hava Yolları olmak üzere dört farklı havayolu, hafta boyunca Kayseri Havalimanı’ndan Bodrum’a aktarmalı seferler düzenlemektedir. Bunlardan Pegasus Hava Yolları ve Anadolu Jet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda aktarma yaparken, Onur Air ve Türk Hava Yolları ise aktarmalarını İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapmaktadır.

TERMİNAL BİLGİLERİ

Şehir merkezinden Kayseri Havalimanı’na gitmek için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. Kayseri şehir merkezinin farklı noktalarından havalimanına 102, 100 ve 4 numaralı belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Havaş ise sabahın ilk saatlerinden başlayarak gün boyunca havalimanına servis düzenlemektedir. Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin karşısında yer alan BYZ Alışveriş Merkezi’nin otoparkından hareket eden Havaş servisleri, Kadir Has Stadyumu ve Anatamir tramvay durağından da yolcu almaktadır. Ortalama 30 dakikada havalimanına varan Havaş servislerinin ücreti 10 TL’dir. Kayseri Havalimanı’na şehir merkezinden ticari taksilerle ulaşım ücreti ise ortalama 20-30 TL’dir.

Kayseri Havalimanı’nda Bodrum uçuşları için İç Hatlar Terminali kullanılmaktadır. Terminalde uçuş öncesi bir şeyler içmek ya da atıştırmak isteyenlere hizmet sunan bir büfe ve bir kafe bulunmaktadır.

Bodrum Havalimanı’ndan 35 km mesafedeki şehir merkezine toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır. Bununla birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından servis hizmeti verilmektedir. Muttaş ismi verilen servisler, havalimanından 06:00 ila 24:00 saatleri arasında her saat başı hareket etmektedir ve ücreti 7.5 TL’dir. Havalimanından ayrıca Havaş da inen her uçak için 10 TL karşılığında servis düzenlemektedir. Yol üzerinde Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba’da da yolcuları indiren Havaş servisleri, yaklaşık 45 dakikada Bodrum şehir merkezine varmaktadır. Bodrum Havalimanı’nda 24 saat boyunca ticari taksiler de hazır beklemektedir. Taksi ile şehir merkezine ulaşım ücreti ortalama 110 TL’dir.

PRATİK BİLGİLER

Bodrum’a seyahat edecek olan yolcuların, uçuşlarına bir saat kala Kayseri Havalimanı’na gelmeleri gerekmektedir. Yolcuların, tüm iç hat uçuşlarında olduğu gibi yanlarında fotoğraflı bir kimlik kartı (nüfus cüzdanı veya ehliyet) ya da yine fotoğraflı bir kimlik belgesi (pasaport ya da evlilik cüzdanı) bulundurmaları ve check-in işlemleri ve uçağa binmeden önce görevlilere ibraz etmeleri zorunludur.

BODRUM’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

Turistik bir şehir olan Bodrum, Kayseri’ye göre çok daha pahalı bir şehirdir. Kentte özellikle restoran fiyatları, Kayseri’yi ikiye katlayabilmektedir. Yazların sıcak ve kuru, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Bodrum’da tipik Akdeniz iklimi etkilidir. Kentte kış aylarında gündüz ortalama sıcaklıklar 15 C° civarında seyretmektedir. Yaz aylarında ise sıcaklık sıklıkla 35 C°’nin üzerine çıkmaktadır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.