Harita

Kayseri İzmir Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İzmir yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Kayseri - İzmir uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

182 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

9

Ortalama uçuş süresi, toplam 728 kilometre uçuş mesafesi

1sa 25dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İzmir

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İzmir şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İzmir.
Kayseri - İzmir uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 182 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Kayseri - İzmir uçuşu ortalama 1sa 25dk sürmektedir.
Aktarmasız Kayseri - İzmir uçuşu yapan 2 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ekim itibarıyla haftalık 9 Kayseri - İzmir uçuşu bulunmaktadır.

Kayseri’den İzmir’e uçuşlar

Kayseri ve İzmirarasında uçan havayolu şirketleri

Kayseri- İzmir arasında Salı günleri dışında hergün 1 ila 2 frekans direkt uçuş mevcuttur. Bu yönde direkt uçuşlar Pegasus ve Sun Express Hava Yolları tarafından düzenlenmektedir. İki kent arasında Anadolu Jet, Pegasus, Onur Air gibi şirketlerin İstanbul aktarmalı uçuşları oldukça fazladır.

Terminal bilgileri:

Kayseri Erkilet Uluslararası Havaalanı, 2007 yılında açılan Dış Hatlar Terminaliyle, yolcu taşıma kapasitesini yıllık bir milyon yolcu sayısına taşımıştır. Kayseri Erkilet Uluslararası Havaalanı terminal binasında bir adet kafe, bir adet gazete-dergi satışı yapılan alan, bir büfe, üç araba kiralama ofisi ve bir adet sağlık ünitesi hizmet vermektedir. Havaalanı çıkış kapısının hemen dışında bulunan belediye otobüs terminalinden her 20 dakikada bir kent merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havaş otobüs hizmetleri havalimanına inen uçakların iniş saatlerinden 25 dakika sonra kent merkezi ve Otogar yönüne doğru hareket etmektedir. Taksi veya araba kiralama seçenekleri ulaşım için diğer alternatifler arasında bulunmaktadır. Havalimanı Yozgat, Niğde ve Nevşehir gibi kentlerden gelen ve bu yöne giden yolcular tarafından da kullanılmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havaalanı, İzmir merkeze 20 Km. uzaklıkta bulunmaktadır. Yenilenen havaalanında, Gelen Yolcular Terminali İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminali olarak ikiye ayrılmıştır. Dış Hatlar Terminalinde bulunan ATÜ Duty Free, Bazaar Shop, Desa Deri & Aksesuar ve D&R Kitap alışveriş mekânları arasında bulunmaktadır. Havaalanında bulunan free shop alanında dünyaca ünlü markaların kozmetik, parfüm, hazır giyim, gözlük, aksesuar, alkollü içecek ve tütün ürünlerine vergisiz fiyat avantajıyla ulaşılabilir. Gelen Yolcular salonuna yakın Kantin ve Gloria Jean’s Cafe yolculuk sonrasında dinlenebileceğiniz yeme içme mekânları arasında bulunmaktadır. Dış Hatlar Terminali Lounge’larında ücretsiz olarak sağlanan kablosuz internet erişimi, terminalin diğer alanlarında internet sağlayıcı firma tarafından ücretli olarak yolcuların kullanımına sunulmaktadır. İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havaalanından, kentin merkezine ulaşmak için, otobüs, minibüs, taksi ve araba kiralama seçeneklerine sahipsiniz.

Kayseri- İzmir uçuşunuzu gerçekleştirmek için, her iç hat uçuşunda yanınızda olması gereken fotoğraflı ve üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu fotoğraflı resmi bir kimlik bulunması gerekmektedir. Kayseri- İzmir uçuşunuzu gerçekleştirmek için uçak kalkış saatinden en az 1,5 saat önce havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Pratik bilgiler

Kayseri ve İzmir arasında saat farkı bulunmamaktadır. Kayseri’de yaz ayları sıcak ve kuru, kış ayları ise soğuk ve bol kar yağışlı geçmektedir. Kayseri’de Temmuz ve Ağustos aylarında sıcaklığın 38 dereceye kadar yükseldiği görülmüştür. En soğuk aylar olan Aralık, Ocak ve Şubat aylarında ortalama sıcaklık -2 ile -6 arasında değişmektedir. Akdeniz iklim özellikleri gösteren İzmir’de yazlar kuru ve sıcak, kış ayları ise yumuşak geçmektedir. Sıcaklık ortalamaları kış aylarında 9, yaz aylarında ise ortalama 29 derece civarındadır. Kayseri ve İzmir hayat pahalılığı açısından karşılaştırıldığında, İzmir’in tüm harcama kalemlerinde daha pahalı bir kent olduğunu görülmektedir. Kayseri’de pahalı olmayan bir restoranda 10 TL’ye satın alacağınız bir yemek menüsü için İzmir’de 14 TL ödemeniz gerekecektir. İzmir Adnan Menderes Havaalanından, İzmir’in merkezi bir noktası olan Alsancak İlçesine ulaşmak için ödeyeceğiniz taksi ücreti 70 TL civarında olacaktır.

Yukarıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Kasım 2016 tarihi itibariyle doğrudur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.