Harita

Almatı Nursultan Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Nursultan yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Almatı - Nursultan uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

501 TL

Aktarmasız havayolu

4

Uçuş / hafta

109

Ortalama uçuş süresi, toplam 964 kilometre uçuş mesafesi

1sa 20dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Air Astana

Nursultan

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Nursultan şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Nursultan.
Almatı - Nursultan uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 501 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Almatı - Nursultan uçuşu ortalama 1sa 20dk sürmektedir.
Aktarmasız Almatı - Nursultan uçuşu yapan 4 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ekim itibarıyla haftalık 109 Almatı - Nursultan uçuşu bulunmaktadır.

Kazakistan`ın iki büyük şehri, Almati ve Astana`yı birbirine bağlayan direkt uçak seferleri, Air Astana ve Scat Airlines tarafından gerçekleştirilmektedir. Air Astana her gün yaklaşık on seferle Almati`den Astana`ya uçarken, Scat Airlines ise her gün üç seferle uçmaktadır.

Almati Havaalanı, ülkenin en büyük havaalanı ve büyük bir terminale sahip. Uçuşunuzun gerçekleşeceği İç Hatlar Terminalinde, danışma noktaları ve uçuş bilgi panoları terminal kullanımını kolaylaştırmakta. Engelli, bebekli, hasta veya  yaşlı yolcular için gerekli tüm kolaylıklar sağlanmış durumda. Döviz büroları, kayıp eşya ofisi, bagaj kaplama servislerinin yanısıra, kafe-bar ve fast-food tarzı yiyecek içecek mekanları yolcuların terminalde sıkılmadan zaman geçirmesini sağlamaktadır. Terminalde VIP ve CIP hizmeti de sunulmaktadır, ayrıca terminal genelinde kablosuz internet kullanımından ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Havaalanına ulaşımınızı, şehir merkezinden hareket eden 79, 86, 92 ve 106 hat numaralı otobüslerle, taksilerle veya araç kiralayarak sağlayabilirsiniz.

Astana Havaalanı İç Hatlar Terminaline inişinizde, aceleniz yoksa alış veriş ve yiyecek içecek alanını keşfedebilirsiniz. Nakit ihtiyacınıza otomatik para çekme makineleri ve döviz büroları cevap vermektedir. Araç kiralama ofisleri,  hem havaalanından şehir merkezine ulaşım,  hem de şehir içi ulaşımınız için alternatif sunmaktadır. Yaklaşık 15 km mesafede bulunan şehir merkezine,  90 Tenge ödeyerek otobüslerle gitmeniz mümkün. Taksi ile ulaşımı tercih etmeniz durumunda ise ödeyeceğiniz ücret yaklaşık 4000 Tenge olacaktır.

Seyahat başlangıcınız olan Astana Havaalanına, yurtiçi uçuşlar için 1,5 saat önce gitmeye özen göstermelisiniz. İç Hat uçuşlarında Check-in kontuarları,  uçuş saatinden 40 dakika önce kapanmaktadır.

Almati`den Astana`ya geldiğinizde iklim farkını göreceksiniz. Astana, Almati`ye oranla daha sert bir iklime sahip. Kış ayları oldukça soğuk geçmektedir, şehri ziyaret için önerilen dönem Temmuz, Ağustos aylarıdır. Astana, Almati`ye göre, yiyecek içecek kalemleri dışında, daha pahalı bir şehir. 2.500 Tenge ödeyerek yiyeceğiniz bir yemeğin ardından güzel bir kahve keyfi için ödeyeceğiniz ücret 6000 Tenge`dir. Şehir merkezinde gecelik konaklama ücretleri ise 10.000 Tenge`den başlamaktadır.

Mart 2016 tarihli bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.