Harita

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Şanlıurfa yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

İzmir - Şanlıurfa uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

334 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

3

Ortalama uçuş süresi, toplam 1037 kilometre uçuş mesafesi

1sa 40dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Şanlıurfa Güney Anadolu Projesi ve Şanlıurfa

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Şanlıurfa şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: Şanlıurfa Güney Anadolu Projesi ve Şanlıurfa.
İzmir - Şanlıurfa uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 334 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
İzmir - Şanlıurfa uçuşu ortalama 1sa 40dk sürmektedir.
Aktarmasız İzmir - Şanlıurfa uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Eylül itibarıyla haftalık 3 İzmir - Şanlıurfa uçuşu bulunmaktadır.

İzmir’den Şanlıurfa’ya uçuşlar

Aşağıdaki bilgiler, bu içeriğin yazıldığı tarih olan Temmuz 2015 tarihinde doğrudur.

İzmir Şanlıurfa arasında uçan havayolu şirketleri

İzmir- Şanlıurfa arasında Türk Hava Yolları, Onur Air, Türk Hava Yolları markası adına hizmet veren Anadolu Jet Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları hizmet vermektedir. İzmir ve Şanlıurfa arasında direkt uçuşlar Pegasus Hava Yolları tarafından Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleştirilmektedir. Türk Hava Yolları, Onur Air İstanbul Atatürk Havaalanı, Anadolu Jet Ankara Esenboğa, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı üzerinden aktarmalı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Havayolu şirketlerinin uçuş tarifesi Yaz ve Kış aylarında değişiklik gösterebilir.

Terminal bilgileri:

İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda 2014 yılında açılan yeni İç Hatlar Terminali Gelen ve Giden yolcular olarak iki ayrı bölüme ayrılmıştır. İç Hatlar Terminal binasında; geliş-gidiş salonları, VIP ve CIP salonu, restoranlar, banka hizmetleri, araba kiralama ofisleri, kafeler, hediyelik eşya satış mağazaları ve Havalimanı Oteli hizmet vermektedir.

Şanlıurfa GAPHavaalanı’nda gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Şanlıurfa Terminali küçük bir havaalanıdır. Havaalanında kafe-restoran, ATM cihazı, sağlık hizmetleri sunan bir bölüm mevcuttur.

İzmir- Şanlıurfa uçuşunuzu gerçekleştirmek için üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli, resmi bir kimliğin yanınızda olması gerekmektedir. İzmir- Şanlıurfa uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapacaksanız, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online işlemi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirmeniz mümkün. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız beklenmektedir.

Pratik bilgiler

İzmir- Şanlıurfa arasında saat farkı bulunmamaktadır. Akdeniz iklim özellikleri gösteren İzmir’de yazlar kuru ve sıcak, kış ayları ise yumuşak geçmektedir. Sıcaklık ortalamaları kış aylarında 9, yaz aylarında ise ortalama 29 derece civarındadır. Şanlıurfa ilinde karasal iklim hüküm sürmektedir. Kış aylarını çok soğuk geçiren kent, yaz aylarını oldukça sıcak geçirir. Şanlıurfa Türkiye’nin en sıcak illerinden biri olması sebebiyle, yaz aylarında yapacağınız yolculuklar için iklim koşullarına uygun kıyafetleri yanınızda bulundurunuz. İzmir, Şanlıurfa’yla karşılaştırıldığında çok daha pahalı bir şehirdir. İzmir’de 15-20 TL karşılığında karnınızı doyuracak bir öğün yemek satın alabilirken, aynı türde bir menüye Şanlıurfa’da 7 ila 10 TL’ye çok rahat ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa GAP Havaalanından kentin merkezi bir noktasına taksiyle ulaşmak için ödeyeceğiniz rakam 100 TL civarında olacaktır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.