Tanımlama Bilgileri Politikası

Tanımlama bilgisi (çerez) taahhüdümüz

Tanımlama bilgilerini ve diğer benzer teknolojileri yalnızca bu politikada belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanacak olup, Skyscanner üzerindeki aramalarınız sırasında gördüğünüz fiyatları artırmak veya değiştirmek ya da taleplerinizi yönlendirmek amacıyla asla kullanmayacağız.

Bu Politika hakkında

Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamızın yanı sıra bu politika size tüm web sitelerimiz, mobil uygulamalarımız ve diğer hizmetlerimiz tarafından kullanılan tanımlama bilgileri (çerezler) ve diğer benzer teknolojiler hakkında bilgi verir. Güncel olduğundan emin olmak için bu politikayı zaman zaman gözden geçiriyoruz. Değişiklik yaptığımızda, en son halini burada yayınlıyoruz. Önemli değişiklikler yaptığımızda, hizmetlerimize tekrar eriştiğinizde veya diğer iletişim yöntemleriyle sizi bilgilendireceğiz.

Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri nasıl kullanıyoruz?

Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri, siz hizmetlerimizden faydalanırken kullanıyoruz. Bunlar, doğrudan bizim adımıza veya bağımsız şekilde hareket eden üçüncü taraflarca kontrol edilir.
Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri, hizmetlerimizi yerine getirmek, analizler ve optimizasyon aracılığıyla deneyiminizi iyileştirmek ve kişiselleştirilmiş reklamlar sunmak açısından önemli olduklarında kullanıyoruz Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri nasıl yöneteceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Hangi tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri kullanıyoruz ve bunları nasıl iptal edebilirsiniz?

Skyscanner’a web sitemiz veya uygulamamız üzerinden eriştiğinizde, aşağıdaki üç kategoride yer alan tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri kullanırız.

Tanımlama bilgilerinin ve benzer teknolojilerin kullanımına yönelik iznimi nasıl geri çekebilirim?

Hizmetlerimize cihazınız üzerinden ilk kez eriştiğinizde, sizden bu politika doğrultusunda tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri kullanmamıza izin verdiğinizi doğrulamanızı isteriz. Bu teknolojileri kullanmamızı kabul etmiyorsanız veya daha sonra fikrinizi değiştirirseniz, bu politikada belirtilen yöntemleri kullanarak izninizi geri çekebilir veya alternatif olarak hizmetlerimizi kullanmaya son verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu politikaya dair herhangi bir sorunuz olursa veya web sitelerimizde kullanılan tanımlama bilgileri hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.