Tanımlama Bilgileri Politikası

Son güncelleme: 15 Mayıs 2018

Tanımlama bilgisi (çerez) taahhüdümüz

Tanımlama bilgilerini ve diğer benzer teknolojileri yalnızca bu politikada belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanacak olup, Skyscanner üzerindeki aramalarınız sırasında gördüğünüz fiyatları artırmak veya değiştirmek ya da taleplerinizi yönlendirmek amacıyla asla kullanmayacağız.

Bu Politika hakkında

Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamızın yanı sıra bu tanımlama bilgileri politikası size tüm web sitelerimiz, mobil uygulamalarımız ve diğer hizmetlerimiz tarafından kullanılan çeşitli tanımlama bilgisi türleri ve diğer benzer teknolojiler hakkında bilgi verir. Güncel olduğundan emin olmak için bu politikayı zaman zaman gözden geçiriyoruz. Değişiklik yaptığımızda, en son halini burada yayınlıyoruz. Önemli değişiklikler yaptığımızda, hizmetlerimize tekrar eriştiğinizde veya diğer iletişim yöntemleriyle sizi bilgilendireceğiz.

Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri nasıl kullanıyoruz?

Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri, siz hizmetlerimizden faydalanırken kullanıyoruz. Bu tanımlama bilgileri ve benzer teknolojiler, doğrudan bizim tarafımızdan veya bizim adımıza hareket eden üçüncü taraflarca kontrol edilir.

Tanımlama bilgilerini hizmetlerimizi yerine getirmek, hizmet sunumumuzu optimize etmek ve kişiselleştirmek, hizmetleri analiz edip daha iyi anlamak ve reklam yayınlamak açısından önemli olduklarında kullanıyoruz. Tanımlama bilgilerini ve benzer teknolojileri nasıl yöneteceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Tanımlama bilgileri ve benzer teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinin

Hizmetlerimize ilk kez eriştiğinizde, sizden bu politika doğrultusunda Tanımlama Bilgilerini kullanmamıza izin verdiğinizi doğrulamanızı isteriz. Bu teknolojileri kullanmamızı kabul etmiyorsanız veya daha sonra fikrinizi değiştirirseniz, aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak izninizi geri çekebilir veya bunun yerine hizmetlerimizi kullanmaya son verebilirsiniz.

Tanımlama bilgileri ve benzer takip teknolojilerinin yönetilmesi hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla bilgi

Bu politikaya dair herhangi bir sorunuz olursa veya web sitelerimizde kullanılan tanımlama bilgileri hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.