Skyscanner Seyahat uygulaması

"Skyscanner, yerli ve yabancı uçuşlarda fırsatlar yakalamak isteyenler için mükemmel bir uygulama." Hürriyet

Skyscanner uygulaması ile uçak bileti, otel ve araç kiralama arama seçeneklerini tek bir uygulamada sunuyor. Ücretsiz indirin! Hepsi bir arada seyahat uygulamamız, seyahatseverlere zaman kazandırıyor. Pratik arama seçenekleri arasında ''En İyi Fırsatları Keşfet'' ile kolayca uygun seyahat seçenekleri bulanabilir, ''Şehir turu" özelliği ile de farklı alternetifler görebilirsiniz. Ücretsiz uygulamayı APPLE STORE ya da GOOGLE PLAY ikonlarına tıklayarak indirip siz de 60 milyondan fazla mutlu Skyscanner gezginleri arasına katılın. 

Uygulamanın özellikleri

  • "İyi Fırsatları Keşfet" ile kolayca uygun seyahat seçeneklerini bulabilirsiniz. Fiyat uyarısı oluşturup, fiyatlardaki değişikliklerden haberdar olabilirsiniz.
  • "Şehir turu" özelliği ile de farklı alternetifleri görebilirisiniz
  • Otel ve araç kiralama sorgusunu anında uçuşunuzla beraber yapabilirsiniz. Hem zamandan hem paradan tasarruf edersiniz.
  • Otelleri kıyaslarken, resimlerini, fiyatlarını ve yorumları anında görebilirsiniz. Her Yere seçeneğiyle Skyscanner size destinasyonlar hakkında ilham verecektir. Hemen indirin ve aramanizi her yere yapin!

Uçuş, Otel ve Araç Kiralama tek uygulamada

Şimdi Skyscanner uygulamasında  uçak biletleri ve otellerin yanında en iyi araba kiralama fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. Ücretsiz uygulamayı indirin. Dünyanın pek çok yerinde bulunan araba kiralama şirketlerini tarayıp, araç tipine, yakıta ve değişik özelliklere göre filtreleme yaparak, istediğiniz aracı uygun fiyata bulabilirsiniz.