Mfuwe

24 Ağu 2019 - 25 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mfuwe şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Safari Explorers Camp, Chikunto Safari Lodge ve Njobvu Safaris yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mfuwe konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mfuwe otelleri

en düşük 4.584 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 325 TL ile Ocak ayıdır. Mfuwe şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 3.467 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 2.404 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.403 TL tutarından %41 daha fazladır.
Mfuwe (MFU) (41,35 km), Mfuwe şehrine en yakın havaalanıdır.

Zambiya seyahati planlayın