Yanya

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yanya şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Serai Congress and Spa, Palladion Hotel ve Anemolia Resort and Spa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yanya konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yanya otelleri

en düşük 428 TL
en düşük 488 TL
en düşük 616 TL

Yolcular Yanya için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,7
Outdoor Meraklıları
7,5
Doğa Tutkunları
7,5
Gece Hayatı Severler
7,5
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (15)
Christina Prince
Christina Prince
7.02.2019

I love it the best think was the little island in the middle of the lake pamvotitha and the nightlife I love ioannina is the best place I ever been (after corfu) i recommend this place for sure. people are lovely and they will filled you up of good memories and strong feelings.

Zora O'Neill
Zora O'NeillNew YORK!
6.01.2017

Such a fascinating corner of Greece--so close to Albania, and with its own very mountain-bound culture. This is a surprisingly big city too. There's a huge lake here, with a little island in the center, where you take a boat to and eat freshwater fish.

Papanikolaou Konstantinos
Papanikolaou KonstantinosYanya
6.01.2017

Can't say that I don't love my hometown. Lots of attractions, really good food, nightlife and things to do. Great culture and history. Feel free to ask me for advice.

Γιάννης Κ
Γιάννης Κ
4.09.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 376 TL ile Mayıs ayıdır. Yanya şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 534 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 436 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 432 TL tutarından %1 daha fazladır.
Yanya şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,4°C/56,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,0°C/86,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -2,2°C/28,0°F sıcaklığa sahiptir.
Yanya (IOA) (2,75 km), Yanya şehrine en yakın havaalanıdır.

Yunanistan seyahati planlayın