Sömbeki

23 Nis 2019 - 24 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sömbeki şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eski Datca Evleri, Datca Sapphire Hotel ve Kocca Ev Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sömbeki konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sömbeki otelleri

en düşük 280 TL
en düşük 288 TL
en düşük 394 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Mart ayıdır. Sömbeki şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 727 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 470 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 451 TL tutarından %4 daha fazladır.
Rodos (RHO) (31,94 km), Sömbeki şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: İstanköy (69,16 km)

Yunanistan seyahati planlayın