Preveze

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Preveze şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dioni Boutique Hotel, Hotel Ionian Theoxenia ve Ionion Star Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Preveze konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Preveze otelleri

en düşük 474 TL
en düşük 440 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 346 TL ile Ocak ayıdır. Preveze şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 805 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 384 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 491 TL tutarından %27 daha azdır.
Preveze şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,2°C/66,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,0°C/86,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 6,1°C/43,0°F sıcaklığa sahiptir.
Preveze (PVK) (4,07 km), Preveze şehrine en yakın havaalanıdır.

Yunanistan seyahati planlayın