Naxos

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Naxos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Naxos Palace Hotel, Pension Irene 2 ve Golden Sun Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Naxos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Naxos otelleri

en düşük 437 TL
en düşük 881 TL
en düşük 1.518 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 266 TL ile Ekim ayıdır. Naxos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 948 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 296 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 414 TL tutarından %39 daha azdır.
Naxos (JNX) (1,02 km), Naxos şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Paros (24,45 km) Mikonos (36,72 km) Siroz Adası (51,57 km)

Yunanistan seyahati planlayın