Naxos

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Naxos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Porto Naxos, Naxos Resort Beach Hotel ve Chateau Zevgoli yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Naxos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Naxos otelleri

en düşük 323 TL

SSS

Naxos şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 385 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 330 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 275 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 330 TL fiyatından %17 TL daha fazladır.

Yunanistan seyahati planlayın