Naxos

2 Eyl 2019 - 3 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Naxos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Lagos Mare Hotel, Katerina Hotel ve Xenia Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Naxos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Naxos otelleri

en düşük 353 TL
en düşük 371 TL
en düşük 1.043 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 254 TL ile Ekim ayıdır. Naxos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 954 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 283 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 433 TL tutarından %52 daha azdır.
Naxos (JNX) (1,02 km), Naxos şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Paros (24,45 km) Mikonos (36,72 km) Siroz Adası (51,57 km)

Yunanistan seyahati planlayın