Halkis

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Halkis şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eleonas Bungalows, Boutique Apartment Chalkida ve McQueen apartment yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Halkis konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Halkis otelleri

en düşük 222 TL
en düşük 379 TL
en düşük 357 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 357 TL ile Mart ayıdır. Halkis şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 472 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 429 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 421 TL tutarından %1 daha fazladır.

Yunanistan seyahati planlayın