Astipalaia

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Astipalaia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Lefkanthemo, Aphrodite Studios ve Tholaria Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Astipalaia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 266 TL ile Aralık ayıdır. Astipalaia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 728 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 304 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 389 TL tutarından %27 daha azdır.
Astypalaia (JTY) (2,56 km), Astipalaia şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kalymnos (69,97 km) İstanköy (71,75 km)

Yunanistan seyahati planlayın