Dunedin

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dunedin şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Law Courts Hotel, Kiwis Nest Backpackers and Budget Accommodation ve Dunedin Holiday Park yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dunedin konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dunedin otelleri

en düşük 515 TL
en düşük 636 TL
en düşük 794 TL

Yolcular Dunedin için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,4
Tarih Meraklıları
6,7
Öğrenciler
6,6
Outdoor Meraklıları
6,6
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (25)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
9.04.2019

What a great gem of a city as you head to the southern region of New Zealand. You can almost imagine that you are traveling around in Scotland as you enjoy the interesting architecture and the the lovely food. Your trip here would not be complete without a look into the magnificent railway station and its amazing tile work. You must also take a trip up to Larnach Castle to see the "camp" and its lovely gardens.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
20.09.2017

Dunedin is the second-largest city in the South Island of New Zealand, and the principal city of the Otago region. We needed to take a bus/train from the port to get to this lovely city - well worth the visit.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
23.04.2013

Dunedin was one of my favourite destinations in the South Island because of Cadbury chocolate factory! The tour was amazing. As a university town, the city offers cultural delights; high quality local craft, art, jewelry and fashion outlets. Not just the arts and history, Dunedin is an excellent place to enjoy wildlife and beautiful beaches on the east coast. A number of outdoor activities such as surfing, cruises, golfing, fishing and mount-biking, Dunedin is also one of the best destinations to outdoorsy travelers.

Geri Hamilton
Geri HamiltonHastings
28.10.2012

:pved the people and meeting the young folks who are on the big O.E. lots of fun

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 557 TL ile Ekim ayıdır. Dunedin şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 617 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 564 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 584 TL tutarından %3 daha azdır.
Dunedin şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,9°C/51,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 17,4°C/63,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 5,5°C/41,9°F sıcaklığa sahiptir.
Dunedin (DUD) (23,99 km), Dunedin şehrine en yakın havaalanıdır.

Yeni Zelanda seyahati planlayın