Yên Phụ

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yên Phụ şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Trang An Hotel Ha Noi, Van Mieu Hotel ve A25 Hotel - Giang Vo yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yên Phụ konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 223 TL ile Ocak ayıdır. Yên Phụ şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 223 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 216 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 207 TL tutarından %4 daha fazladır.

Vietnam seyahati planlayın