Yên Phụ

21 May 2019 - 22 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yên Phụ şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Van Mieu Hotel, A25 Hotel - Giang Vo ve Hanoi Clover Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yên Phụ konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yên Phụ otelleri

en düşük 161 TL
en düşük 314 TL
en düşük 690 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 199 TL ile Mayıs ayıdır. Yên Phụ şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 268 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 238 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 235 TL tutarından %1 daha fazladır.
Hà Nội (HAN) (18,62 km), Yên Phụ şehrine en yakın havaalanıdır.

Vietnam seyahati planlayın