Hải Long

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hải Long şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fairy Hills Hotel, Spot ON 801 Lang Chai 162 Spot ve Hon Ngoc Resort Mui Ne yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hải Long konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hải Long otelleri

en düşük 220 TL
en düşük 417 TL
en düşük 1.212 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 134 TL ile Kasım ayıdır. Hải Long şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 252 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 173 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 182 TL tutarından %5 daha azdır.

Vietnam seyahati planlayın