Da Lat

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Da Lat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tulip Xanh Hotel, Bon Mua ve Saphir Dalat Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Da Lat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Da Lat otelleri

en düşük 162 TL
en düşük 241 TL
en düşük 587 TL

Yolcular Da Lat için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,2
Gezginler
8,7
Outdoor Meraklıları
8,1
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (37)
Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Pekin
17.04.2018

Home to beautiful surroundings, coffee plantations, tons of hostels and adventure opportunities, it's no surprise Da Lat is a popular destination only a few hours drive from Saigon. The city is well-known for being the only city in the world without any stoplights. While most backpackers head out to the waterfalls just outside of town, there are some nice walking opportunities and markets in the city that are worth a visit.

TravelDreamFamily
TravelDreamFamilyTrentino
24.03.2018

Elephant Falls worth a visit, funny part our guide spent his whole time on his cell phone lol

ClaudioSe
ClaudioSeMilano
21.03.2018

Created by the French colonizers to escape the heat of Saigon, at 1.500 mt high, Dalat enjoy a cool climate. Today is a favorite for Vietnamese honeymooners and families. Some attractions are kitsch for western taste. But food and the outdoors are great for every body.

Max Hodge
Max HodgeLondra
15.09.2015

Dalat is one of Vietnam’s southern gems, which is hugely popular with local travellers as well as foreigners. The weather is a lot cooler than a lot of Vietnam and is a great place to come for outdoor activities. The town itself has remained very charming, despite the large influx of tourists and is set among beautiful countryside. There are a few historical buildings of note in the town, but no main attractions as such, so it is a great place to relax and embrace the welcoming countryside feel.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 90 TL ile Ekim ayıdır. Da Lat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 128 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 135 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 107 TL tutarından %21 daha fazladır.
Da Lat şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,4°C/70,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 27,0°C/80,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Nisan olup, ortalama 12,5°C/54,5°F sıcaklığa sahiptir.
Đà Lạt (DLI) (22,94 km), Da Lat şehrine en yakın havaalanıdır.

Vietnam seyahati planlayın