Banmethuot

4 Nis 2020 - 5 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Banmethuot şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Windy Garden Homestay, NHÀ Nghỉ VÂN ANH ve Zan HomeStay yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Banmethuot konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Banmethuot otelleri

en düşük 100 TL
en düşük 326 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 64 TL ile Şubat ayıdır. Banmethuot şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 96 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 80 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Ban Mê Thuột (BMV) (8,90 km), Banmethuot şehrine en yakın havaalanıdır.

Vietnam seyahati planlayın