Karakas

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karakas şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eurobuilding Hotel & Suites Caracas, Lidotel Centro Lido Caracas ve JW Marriott Hotel Caracas yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karakas konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karakas otelleri

en düşük 219 TL
en düşük 401 TL
en düşük 534 TL

Yolcular Karakas için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Gece Hayatı Severler
9,4
Outdoor Meraklıları
8,1
Doğa Tutkunları
7,4
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (39)
Gabriela  M
Gabriela M
28.02.2019

Caracas Venezüella'nın başkentidir ama Venezuela sadece Caracas değil, İspanya'nın Madrid'i gibidir, İspanya'nın tamamı değildir ... Venezüella'da kar var, bakir kumsallar, kumullar, tuz yatakları, Venezuela'nın sahip olduğu planlara bağlı her şey 15 - 15 daha ucuz ülkeler seyahat edecek

Camila Angulo
Camila AnguloKarakas
6.01.2017

Sorunları ile güzel şehir ama en iyisini veren güzel manzaralar

Elizabeth Oropeza
Elizabeth OropezaLima, Peru
1.12.2014

Frontline World’e göre, turizm Venezüella’nın en kârlı ikinci sektörü. Ziyaretçilerin büyük bir kısmı Güney Amerika ülkesinin başkenti Caracas'ta tatil yapıyor. Dört milyon sakini ile Caracas, ülkenin en kalabalık şehridir. Aynı zamanda ekonomik, politik ve ticari merkez olarak hizmet vermektedir. 7.800 metrelik Avila Dağı'nın altında yer alan ve değişken bir iklim sağlayan Karayip Denizi'ne yakın bir yerde bulunmaktadır. Şehirde kaliteli yemekler, kültürel ve tarihi müzeler, parklar ve aktiviteler bulunmaktadır.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
6.01.2017

Daha önce hiç yurtdışında bulunmamış bir ikinci sınıf öğrencisi için Caracas, hayal edebileceği kadar egzotikti - Amazon piranas ve anakondalarla doluydu; Ormandaki gerillaların masalları, expat bileşiklerine her gece sızıntı yapar, acımasız bir ağabeyi ve sınırsız bir saflığı bir araya getirir. Caracas, 1979'da dünyadaki en tehlikeli yer gibi görünür. Neredeyse her şeyde, işler 70'lerin sonlarından beri 'un poco' 'dan sakinleşti.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 356 TL ile Aralık ayıdır. Karakas şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 430 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 364 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 386 TL tutarından %5 daha azdır.
Karakas şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,7°C/83,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 32,9°C/91,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 22,0°C/71,6°F sıcaklığa sahiptir.
La Guaira (LAG) (12,59 km), Karakas şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Karakas (15,98 km)

Venezuela seyahati planlayın