Las Vegas

3 Mar 2020 - 4 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Las Vegas şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Munday, Apartamentos Oyster ve Casa el Pinar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Las Vegas konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 317 TL ile Temmuz ayıdır. Las Vegas şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 587 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 381 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 403 TL tutarından %5 daha azdır.
Montevideo (MVD) (26,58 km), Las Vegas şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Punta Del Este (70,52 km)

Uruguay seyahati planlayın