Buceo

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Buceo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hilton Garden Inn Montevideo, Smart Hotel Montevideo by Tay Hotels ve Holiday Inn Montevideo yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Buceo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Buceo otelleri

en düşük 265 TL
en düşük 340 TL
en düşük 701 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 293 TL ile Temmuz ayıdır. Buceo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 689 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 372 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 413 TL tutarından %10 daha azdır.
Montevideo (MVD) (11,74 km), Buceo şehrine en yakın havaalanıdır.

Uruguay seyahati planlayın