Amman

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Amman şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Corp Amman Hotel, Belle Vue Hotel ve The House Boutique Suites yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Amman konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Amman otelleri

en düşük 354 TL
en düşük 489 TL
en düşük 985 TL

Yolcular Amman için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,0
Gurme Seyahatseverler
8,5
Ailece Seyahat Edenler
6,9
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,7
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (131)
Nicole Dawas
Nicole Dawas
30.04.2019

Çok fazla dükkan ve yerliler! Amman'ın tadına bakmak için mükemmel bir yol! Şehirdeki en iyi yiyecek!

. Troy
. TroyMiravet
6.01.2017

Amman'a ilk kez gelen herhangi bir ziyaretçi, o yerin yalnızca büyük ve planlanmamış bir yayılma olduğunu düşündüğü için affedilebilir. Bu doğru olsa da, şehir Arap halkını kendine güvenin için ilginç bir metafor olsa da, bu durumda Amerikan etkisinin görülmesi güç. 1960'lı yıllarda Beyrut ve Kahire'ye benzeyen Amman, yalnızca çeşitli Arap kültürlerinin kavşak noktasını değil aynı zamanda batı ile temas noktalarını temsil eden büyüleyici, kozmolit bir şehirdir. Yerin geniş karakterizasyonu, Almanya veya İsviçre'nin bölgelerine benzemiyor: bir yandan küresel köyü kucaklayan, diğer yandan oldukça muhafazakar ve haklı olarak kendi geleneklerini ve kimliklerini koruyorlar. Bütün bu sebeplerden dolayı burayı seviyorum.

Trinity
TrinityLos Angeles
20.07.2014

Amman, Ürdün'deki Kutsal Topraklara açılan kapıydı. Ürdün'ün en büyük şehri olarak, çok sayıda otomobil ve insanla meşgul ve kalabalık. Şehrin içine girip çıkarken, tepeler boyunca evlerin ve işletmelerin puanlarını görüyorsunuz. Görmek için ne manzara! Sokaklar temizdi ve yerliler tarafından çok hoş karşılandık. Etrafta dolaşmak için 8 çevreye dayanarak nereye gitmeniz gerektiğini öğrenin. En önemlisi, otelinizin hangi çevrede olduğunu bilmenize yardımcı olur.

Joseph Coureur
Joseph CoureurNew York City
31.03.2013

Amman daha fazla keşfetmek istediğim harika bir şehir. Eski Ahit Ürdün'ü görünce çok daha mantıklı geliyor.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 263 TL ile Ekim ayıdır. Amman şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 361 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 271 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 290 TL tutarından %6 daha azdır.
Amman şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,9°C/69,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 32,5°C/90,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,8°C/38,8°F sıcaklığa sahiptir.
Amman Civil - Marka (ADJ) (5,60 km), Amman şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Amman Kraliçe Aliye (27,09 km)

Ürdün seyahati planlayın