Odessa

23 Mar 2019 - 24 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Odessa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Alarus Luxe, Alexandrovskiy Hotel ve Continental Business Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Odessa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Odessa otelleri

en düşük 186 TL
en düşük 209 TL
en düşük 392 TL

Yolcular Odessa için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
9,8
Maceraperest Yolcular
9,7
Sanat ve Tasarım Aşıkları
9,0
Tarih Meraklıları
8,9
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (54)
Elizabeth Garcis
Elizabeth Garcis
14.01.2019

Sí vas en verano, tienes diversión asegurada! Tanto de día como de noche! Es una ciudad donde siempre hay algo que hacer! La atención y servicio de los restaurantes y hoteles es excepcional! Y la comida, riquísima!!!

Евгений Левченко
Евгений ЛевченкоOdessa
30.09.2018

с.Вапнярка,Одесская область.Пригород с замечательной природой.Отличное место для дикого отдыха.Находится в 40 минутах езды от центра города.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
16.03.2014

Odessa's position on the Black Sea has defined its role as commercial port, a fun-loving seaside resort, and an exotic escape for the former Russian Empire, former-USSR, and now Ukraine. The broad tree-lined avenues and architectural mix of Baroque, Art Nouveau, and other styles lend the city a foreign-feel. Odessites are different from the rest of Ukrainians. Most identify with their city first, before country. Although it feels older, Odessa's history only goes back some 200 years. In its past, opportunity and relaxed laws attracted a diverse mix of ethnic groups and religions. Today, the city is majority Russian-speaking. There are a few good museums, monuments, and beaches around town, but the real draw of Odessa is simply strolling the broad avenues, sitting in the parks, feeling the sea breezes; enjoying the essence of the city and its people.

Alex Sai
Alex SaiMinsk
6.01.2017

Не зря Одессу называют жемчужиной у моря. Очень теплый и душевный городок со своей неповторимой атмосферой.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 182 TL ile Mart ayıdır. Odessa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 456 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 243 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 283 TL tutarından %16 daha azdır.

Ukrayna seyahati planlayın