Odessa

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

1 gece, 2 misafir, 1 oda için toplam fiyat
Varsa yerel vergiler hariç tüm vergiler ve masraflar dahildir.
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Odessa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Alarus Luxe, Alexandrovskiy Hotel ve Arcadia Plaza Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Odessa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Odessa otelleri

en düşük 420 TL
en düşük 518 TL
en düşük 922 TL

Yolcular Odessa için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
8,4
Gurme Seyahatseverler
8,4
Gezginler
8,3
Tarih Meraklıları
8,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (63)
Elizabeth Garcis
Elizabeth Garcis
14.01.2019

Yaz aylarında giderseniz, eğlendiğinizden emin olun! Hem gündüz hem de gece! Her zaman yapacak bir şeyin olduğu bir şehir! Restoran ve otellerin dikkatini ve hizmetini olağanüstü! Ve yemek, lezzetli!

Евгений Левченко
Евгений ЛевченкоOdessa
30.09.2018

Vapnyarka, Odessa bölgesinde harika bir banliyöde, vahşi bir tatil için mükemmel bir yer, şehir merkezine 40 dakika.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
16.03.2014

Odessa'nın Karadeniz'deki pozisyonu, ticari liman, eğlence seven bir sahil beldesi ve eski Rus İmparatorluğu, eski SSCB ve şimdi Ukrayna için egzotik bir kaçış olarak tanımlamıştır. Geniş ağaçlarla kaplı caddeler ve Barok, Art Nouveau ve diğer stillerin mimari karışımı kentin dış hissini verir. Odessitler diğer Ukraynalılardan farklıdır. Çoğu ülkeden önce, önce şehirleriyle özdeşleşiyor. Daha yaşlı hissetmesine rağmen, Odessa'nın tarihi sadece 200 yıl öncesine dayanıyor. Geçmişte, fırsat ve rahat yasalar, etnik grupların ve dinlerin çok çeşitli bir karışımını çekti. Bugün, şehir çoğunlukla Rusça konuşur. Kasabanın etrafında birkaç iyi müze, anıt ve plaj var, ancak Odessa'nın gerçek çekiciliği, geniş caddelerde dolaşmak, parklarda oturmak, deniz meltemlerini hissetmek; Kentin ve halkının özünün tadını çıkar.

Alex Sai
Alex SaiMinsk
6.01.2017

Merak etmeyin Odessa denizin incisi denir. Kendi benzersiz atmosferi ile çok sıcak ve duygusal bir kasaba.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 169 TL ile Kasım ayıdır. Odessa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 407 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 217 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 234 TL tutarından %7 daha azdır.
Odessa şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,5°C/72,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,3°C/82,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,8°C/25,2°F sıcaklığa sahiptir.
Odesa Central (ODS) (6,84 km), Odessa şehrine en yakın havaalanıdır.

Ukrayna seyahati planlayın