Daşoğuz

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Daşoğuz şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Khorezm Khiva yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Daşoğuz konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 99 TL ile Eylül ayıdır. Daşoğuz şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 599 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 205 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 200 TL tutarından %2 daha fazladır.
Daşoğuz (TAZ) (0,00 km), Daşoğuz şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkmenistan seyahati planlayın

Daşoğuz ve çevresi