Tokat

23 Eyl 2019 - 24 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tokat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dedeman Tokat, Cavusoglu Tower Hotel ve Tokat Burcu Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tokat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tokat otelleri

en düşük 138 TL
en düşük 216 TL
en düşük 192 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 199 TL ile Ağustos ayıdır. Tokat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 291 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 284 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 231 TL tutarından %18 daha fazladır.
Tokat şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,1°C/64,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,6°C/85,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,5°C/23,9°F sıcaklığa sahiptir.
Tokat (TJK) (16,02 km), Tokat şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Sivas (64,31 km)

Türkiye seyahati planlayın