Kahramanmaraş

22 Eyl 2019 - 23 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kahramanmaraş şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hampton By Hilton Kahramanmaras, Hotel Germanicia ve Sular Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kahramanmaraş konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kahramanmaraş otelleri

en düşük 181 TL
en düşük 213 TL
en düşük 292 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 121 TL ile Mayıs ayıdır. Kahramanmaraş şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 256 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 220 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 193 TL tutarından %12 daha fazladır.
Kahramanmaraş şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,4°C/70,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 35,4°C/95,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,7°C/23,5°F sıcaklığa sahiptir.
Kahramanmaraş (KCM) (9,31 km), Kahramanmaraş şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın