Hakkâri

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hakkâri şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Sibar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hakkâri konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hakkâri otelleri

en düşük 181 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 83 TL ile Ekim ayıdır. Hakkâri şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 189 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 151 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 125 TL tutarından %17 daha fazladır.
Yuksekova (YKO) (46,61 km), Hakkâri şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın

Hakkâri ve çevresi