Eskişehir otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi Eskişehir otellerini haritamızda arayın

Eskişehir bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi Eskişehir otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

Eskişehir - Oteller

İlkçağlarda Hititlere,Lidyalılara, Perslere, Makedonyalılara ve daha bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Eskişehir, bugün, ortasından akan Porsuk Çayı‘nı olabilecek en iyi şekilde değerlendirmiş, yeşilin en güzel tonlarına sahip, kaplıcaları ile ünlü, son derece modern, üniversiteleri ile genç bir nüfusa sahip gidilesi bir şehirdir.

Rengarenk damla taşları ile Karakaya, Sarıkaya ve İnönü Mağaraları,tarihine ve kültürüne işık tutan müzeleri, birçok tarihi camileri, antik kentleri, kaleleri, anıtları ile gezilebilecek birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahip olan Eskişehir‘de Porsuk Çayı‘nda tekne turu yapabilir veya çevresinde ki kafelerde güzel manzaranın keyfini çıkarabilir, Bilim Sanat ve Kültür Parkı‘nda keyifli vakit geçirebilir, Odunpazarı‘nda tarihi Osmanlı evlerini inceleyebilir, kaplıcalarında şifalı sulardan yararlanabilirsiniz.

Hatta yüzebileceğiniz yapay plajda deniz keyfi yaşayabilirsiniz. Modern kentleşmenin Türkiye‘de ki en güzel örneği olan Eskişehir her geçen gün artan yerli ve yabancı, öğrenci veya turist her türlü ziyaretçisini tarihi, doğası ve kültürü, sosyal yaşamı, konaklama seçenekleri ile en iyi şekilde ağırlayarak üzerine düşen görevi fazlasıyla yapmaktadır. Eskişehir’de konaklama ihtiyacını karşılamak için pek çok otel ve farklı konaklama seçenekleri bulunmakta. 3,4 ve 5 yıldızlı hizmet veren Kent Otelleri yoğun olarak şehir merkezinde konuşlanmış durumda. Hem tatil amaçlı, hem de iş seyahati için gelen ziyaretçilerinin beklentilerine cevap verecek kapasiteye sahip olan otellerden özellikle 5 yıldızlı otellerde; Spa, fitness, masaj, yüzme havuzu gibi her türlü servis mevcut.

Şehre şifalı sulardan yararlanmak için gelen ziyaretçilerin tercihleri kuşkusuz Termal Oteller olacaktır. Birçok hastalığı tedavi edici özellikleriyle şifalı suları,Televizyon, klima, buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı gibi hizmetleri ile son derece konforlu bir konaklama sunan Eskişehir Termal Otelleri, her geçen gün biraz daha fazla ilgi görmekte.

Eskişehir, bir başka konaklama seçeneği olan butik otelleri ile de ziyaretçilerini ağırlamakta.Merkezde bulunan butik otelleri tercih edebileceğiniz gibi, şehir merkezinin hareketli temposundan uzak, sakin bir konaklama tercih ediyorsanız şehrin tarihi bölgesi olan Odunpazarı‘nda restore edilerek otele dönüştürülen eski konaklardan yana da kullanabilirsiniz tercihinizi. Oldukça farklı bir atmosferde ağırlanacağınız Odunpazarı Butik Otelleri, beklentilerinizin üzerinde bir konaklama sağlayacaktır.

Konaklar dışında inşa edilen yeni tesisler de bölgenin mimarisine uygun olarak yapılmakta. Bir üniversite şehri olan Eskişehir‘de, özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen Eskişehir Apart Otelleri, mutfağı, banyosu ve her türlü gereçleriyle ev konforunda bir hizmetle misafir ağırlamakta.

Eskişehir‘de bütçenize bağlı olarak her tür konaklama imkanına sahipsiniz. Sınırsız konforu ile 5 yıldızlı lüks otellerde konaklayabilir, veya doğa ile içiçe Butik Otel keyfi yaşayabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun Eskişehir Otellerinde değişmeyen kalite olacaktır.