Edremit/Körfez

23 Eyl 2019 - 24 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Edremit/Körfez şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ramada Resort Kazdaglari Thermal And Spa, Adrina Termal Health & SPA Hotel ve Otel Bilgicler yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Edremit/Körfez konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Edremit/Körfez otelleri

en düşük 259 TL
en düşük 437 TL
en düşük 529 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 227 TL ile Mart ayıdır. Edremit/Körfez şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 547 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 270 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 309 TL tutarından %14 daha azdır.
Edremit/Körfez (EDO) (1,99 km), Edremit/Körfez şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın