Çanakkale

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çanakkale şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Buyuk Truva Hotel, Konak Hotel ve The City Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çanakkale konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çanakkale otelleri

en düşük 237 TL
en düşük 440 TL

Yolcular Çanakkale için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Doğa Tutkunları
9,8
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (18)
Kemal Ateş
Kemal AteşAnkara
6.01.2017

Her Türk insanının görmesi gereken Çanakkale şehitliklerle ve tarihi anılarla doludur.

shijun wong
shijun wongTampines
28.07.2013

Gerçekten güzel insanlarla dolu güzel bir kasaba, sahil şeridindeki Truva atı mutlaka görülmeli, çünkü Truva filminde kullanılan gerçek destek. Truva'nın dünya mirası (Troy), sadece 30 dakika uzaklıktadır.

Deedee H
Deedee H
19.03.2013

Gelibolu'dan Cannakale'ye giden feribot yolculuğu geniş mavi denizi göstermektedir. Buradaki tahta at Truva filminde kullanıldı ve Cannakale'deki antik Truva şehrinin orijinal yerini onurlandırmak için verildi.

Allie Bollella
Allie BollellaBerkeley
6.01.2017

Su çok sakin ve sevimli bir şehir. En barışçıl ve en güzel şehirlerden birinin, 2. Dünya Savaşı'nın en büyük trajedilerinden birine yakın olması kesinlikle garip. Gelibolu ve Truva gibi önemli tarihi yerlere çok yakındır. Şehrin kendisi de kendine özgü Akdeniz havası ile canlı. Türkiye'de yediğim en iyi balık Çanakkale'de bulunuyor.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 166 TL ile Ocak ayıdır. Çanakkale şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 422 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 248 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 274 TL tutarından %10 daha azdır.
Çanakkale şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,8°C/65,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,8°C/89,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 6,1°C/43,0°F sıcaklığa sahiptir.
Çanakkale (CKZ) (2,72 km), Çanakkale şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın