Çanakkale

24 May 2019 - 25 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çanakkale şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kervansaray Canakkale Hotel - Special Category, Kolin Hotel ve Artur Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çanakkale konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çanakkale otelleri

en düşük 240 TL
en düşük 356 TL
en düşük 448 TL

Yolcular Çanakkale için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,0
Tarih Meraklıları
8,3
Öğrenciler
8,2
Outdoor Meraklıları
8,2
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (17)
Kemal Ateş
Kemal AteşAnkara
6.01.2017

Her Türk insanının görmesi gereken Çanakkale şehitliklerle ve tarihi anılarla doludur.

shijun wong
shijun wongTampines
28.07.2013

It's a nice town with really nice people, the Trojan horse by the seaside promenade is a must see, for it's the actual prop used in the movie Troy. The world heritage site of Truva (Troy), is just 30mins away.

Deedee H
Deedee H
19.03.2013

The ferry ride from Gelibolu to Cannakale showcase the wide beautiful blue sea. The wooden horse here was used in the movie Troy and was given to honour the original site of the ancient city of Troy situated in Cannakale.

Allie Bollella
Allie BollellaBerkeley
6.01.2017

Very calm and cute city on the water. It's certainly odd that one of the most seemingly peaceful and beautiful cities was so close to one of the greatest tragedies of WW1. Very close to a lot of important historical sites such as Gallipoli and Troy. The city itself is also vibrant with a distinct Mediterranean feel. Best fish I have ever eaten in Turkey can be found in Canakkale.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 170 TL ile Ocak ayıdır. Çanakkale şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 255 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 238 TL tutarından %6 daha fazladır.
Çanakkale şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,0°C/67,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,8°C/89,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 6,1°C/43,0°F sıcaklığa sahiptir.
Çanakkale (CKZ) (2,72 km), Çanakkale şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın