Bingöl

23 Eyl 2019 - 24 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bingöl şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Binkap Resort Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bingöl konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bingöl otelleri

en düşük 110 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 142 TL ile Aralık ayıdır. Bingöl şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 327 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 170 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 175 TL tutarından %2 daha azdır.
Bingöl şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,4°C/65,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -8,1°C/17,4°F sıcaklığa sahiptir.
Bingöl (BGG) (8,71 km), Bingöl şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın

Bingöl ve çevresi