Balıkesir

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Balıkesir şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Asya Hotel, Elit Asya Hotel ve Onhann Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Balıkesir konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Balıkesir otelleri

en düşük 144 TL
en düşük 183 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 251 TL ile Ekim ayıdır. Balıkesir şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 342 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 289 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 293 TL tutarından %1 daha azdır.
Balıkesir şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,4°C/54,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 32,0°C/89,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,8°C/30,6°F sıcaklığa sahiptir.
Edremit/Körfez (EDO) (73,11 km), Balıkesir şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın