Port of Spain

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Port of Spain şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Courtyard Port Of Spain, Forty Winks Inn ve L’Orchidée Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Port of Spain konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Port of Spain otelleri

en düşük 962 TL
en düşük 804 TL
en düşük 1.563 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 511 TL ile Kasım ayıdır. Port of Spain şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 812 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 488 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 579 TL tutarından %18 daha azdır.
Port Of Spain (POS) (19,43 km), Port of Spain şehrine en yakın havaalanıdır.

Trinidad ve Tobago seyahati planlayın