Ta-kuang-li

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ta-kuang-li şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ocean View Starlight Suite, NIOU CHE SONG B&B ve Kenting Houbihu Camping Car B&B yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ta-kuang-li konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 317 TL ile Mart ayıdır. Ta-kuang-li şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 453 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 423 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 399 TL tutarından %5 daha fazladır.
Hengchun (HCN) (9,71 km), Ta-kuang-li şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayvan seyahati planlayın