Hengchun Township

19 Nis 2019 - 20 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hengchun Township şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Riverside Hotel Hengchun, Howard Beach Resort Kenting ve Hotelday+ Kenting yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hengchun Township konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hengchun Township otelleri

en düşük 264 TL
en düşük 559 TL
en düşük 740 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 242 TL ile Nisan ayıdır. Hengchun Township şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 838 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 400 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 435 TL tutarından %8 daha azdır.
Hengchun (HCN) (11,3km), Hengchun Township şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayvan seyahati planlayın