Khao Kho

23 Eyl 2019 - 24 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Khao Kho şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mhork Buri Resort, Tonkho at Home ve Rinnapat Khao Kho yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Khao Kho konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Khao Kho otelleri

en düşük 195 TL
en düşük 788 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 213 TL ile Haziran ayıdır. Khao Kho şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 376 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 248 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 278 TL tutarından %12 daha azdır.
Khao Kho şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,1°C/82,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 37,2°C/99,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 17,5°C/63,5°F sıcaklığa sahiptir.
Phetchabun (PHY) (21,98 km), Khao Kho şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın