Kalasin

28 Eyl 2019 - 29 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kalasin şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Supak Hotel, Hop Inn Roi Et ve Baan Nongnooch Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kalasin konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kalasin otelleri

en düşük 46 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 93 TL ile Kasım ayıdır. Kalasin şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 142 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 100 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 103 TL tutarından %2 daha azdır.
Roi Et (ROI) (45,51 km), Kalasin şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın