Ban Talat Yai

22 Eyl 2019 - 23 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ban Talat Yai şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Chaphone Guesthouse, Loma Hostel at Phuket Town ve Sinthavee Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ban Talat Yai konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 270 TL ile Eylül ayıdır. Ban Talat Yai şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 519 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 242 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 341 TL tutarından %40 daha azdır.
Phuket (HKT) (24,16 km), Ban Talat Yai şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Krabi (71,65 km)

Tayland seyahati planlayın