Ban Ra Wai (1)

9 Nis 2020 - 10 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ban Ra Wai (1) şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Rawai Studio Apartments by PSA, Serenity Resort & Residences Phuket ve Rawai Grand House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ban Ra Wai (1) konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ban Ra Wai (1) otelleri

en düşük 320 TL
en düşük 735 TL
en düşük 1.018 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 291 TL ile Eylül ayıdır. Ban Ra Wai (1) şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.628 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 648 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 799 TL tutarından %23 daha azdır.
Phuket (HKT) (36,45 km), Ban Ra Wai (1) şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın