Amphawa

22 Eyl 2019 - 23 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Amphawa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Vayla Samran 2 @ Amphawa Floating Market, Night Like Resort Amphawa ve Boobpha Resort yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Amphawa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Amphawa otelleri

en düşük 245 TL
en düşük 423 TL
en düşük 483 TL

Yolcular Amphawa için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (5)
Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
6.01.2017

A 90-minute trip outside of Bangkok, the town of Amphawa is famous for its 'floating market' which happens on weekend afternoons. Less popular with international tourists than Damnoen Saduak (another floating market outside Bangkok, this one happening in the morning), it still gets mobbed with Thai tourists visiting from the capital. Despite the crowds, it's a great place for photography, with boats on the canals loaded up with colorful produce, and like virtually everywhere in Thailand, it's also a great place to sample fresh food from the streetside vendors.

Natip
NatipAyutthaya
17.02.2012

Kanokpit Rattanasiripirom
Kanokpit Rattanasiripirom
12.08.2012

Schnin Punthneeya
Schnin PunthneeyaBangkok
9.06.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 199 TL ile Kasım ayıdır. Amphawa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 228 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 199 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 209 TL tutarından %4 daha azdır.
Amphawa şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,7°C/83,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 33,5°C/92,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 22,6°C/72,7°F sıcaklığa sahiptir.

Tayland seyahati planlayın