Pemba Adası

18 Haz 2019 - 19 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pemba Adası şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pemba Paradise, Hill View Inn ve Chake Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pemba Adası konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pemba Adası otelleri

en düşük 627 TL
en düşük 1.225 TL
en düşük 6.500 TL

SSS

Pemba Adası şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,8°C/56,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Aralık olup, ortalama 21,3°C/70,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Eylül olup, ortalama 8,2°C/46,8°F sıcaklığa sahiptir.
Pemba (PMA) (8,11 km), Pemba Adası şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Tanga (74,78 km)

seyahati planlayın