Musoma

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Musoma şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Lukuba Island Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Musoma konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 436 TL ile Haziran ayıdır. Musoma şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.691 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 458 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 826 TL tutarından %80 daha azdır.
Musoma şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,3°C/66,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,7°C/74,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 12,8°C/55,0°F sıcaklığa sahiptir.
Musoma (MUZ) (0,97 km), Musoma şehrine en yakın havaalanıdır.

Tanzanya seyahati planlayın

Musoma ve çevresi