Kigoma

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kigoma şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kigoma Hilltop Hotel, Mbali Mbali Lodges and Camps ve Kigoma Hilltop Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kigoma konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kigoma otelleri

en düşük 892 TL
en düşük 994 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 76 TL ile Mayıs ayıdır. Kigoma şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 865 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 395 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 424 TL tutarından %7 daha azdır.
Kigoma şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,0°C/62,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 18,9°C/66,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 11,9°C/53,4°F sıcaklığa sahiptir.
Kigoma (TKQ) (3,80 km), Kigoma şehrine en yakın havaalanıdır.

Tanzanya seyahati planlayın

Kigoma ve çevresi