Kigamboni

27 Şub 2020 - 28 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kigamboni şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Iris Hotel, Golden Park Hotel ve Peacock City Centre yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kigamboni konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kigamboni otelleri

en düşük 327 TL
en düşük 674 TL
en düşük 1.206 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 260 TL ile Kasım ayıdır. Kigamboni şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 378 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 339 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 336 TL tutarından %1 daha fazladır.
Darüsselam (DAR) (14,24 km), Kigamboni şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Zanzibar (67,26 km)

Tanzanya seyahati planlayın