Kulob

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kulob şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Joni Shirin ve Guesthouse Mehrovar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kulob konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 68 TL ile Ekim ayıdır. Kulob şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 83 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 113 TL tutarından %35 daha azdır.
Kulyab (TJU) (1,26 km), Kulob şehrine en yakın havaalanıdır.

Tacikistan seyahati planlayın

Kulob ve çevresi