Hafci

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hafci şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eliaf Al Khalijaya Hotel, Asian Farm ve Qasr Aram Furnished Units - Al Azizia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hafci konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hafci otelleri

en düşük 383 TL
en düşük 387 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 322 TL ile Mayıs ayıdır. Hafci şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 472 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 387 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 398 TL tutarından %2 daha azdır.

Suudi Arabistan seyahati planlayın