Hafci

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hafci şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Massah 60 Furnished Suites, Qasr Aram Furnished Units - hamraa ve Tala Inn Northern yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hafci konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Hafci şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 449 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 449 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 367 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 449 TL fiyatından %19 TL daha fazladır.

Suudi Arabistan seyahati planlayın