Salāmat al Bāshā

30 Oca 2020 - 31 Oca 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Salāmat al Bāshā şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kanon Hotel Suites, Grand Holiday Villa ve Maziya Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Salāmat al Bāshā konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Salāmat al Bāshā otelleri

en düşük 121 TL
en düşük 1.070 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 319 TL ile Ağustos ayıdır. Salāmat al Bāshā şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.054 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ocak ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.229 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Hartum (KRT) (6,13 km), Salāmat al Bāshā şehrine en yakın havaalanıdır.

Sudan seyahati planlayın