Karkawj

24 Kas 2019 - 25 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karkawj şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kanon Hotel Suites, Horizon Hotel Sudan ve Grand Holiday Villa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karkawj konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karkawj otelleri

en düşük 141 TL
en düşük 1.023 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 467 TL ile Ekim ayıdır. Karkawj şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.091 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 2.002 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.338 TL tutarından %33 daha fazladır.
Hartum (KRT) (5,95 km), Karkawj şehrine en yakın havaalanıdır.

Sudan seyahati planlayın