Burri

20 Kas 2019 - 21 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Burri şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kanon Hotel Suites, Horizon Hotel Sudan ve Grand Holiday Villa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Burri konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Burri otelleri

en düşük 115 TL
en düşük 1.020 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 1.113 TL ile Nisan ayıdır. Burri şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.603 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 2.018 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.271 TL tutarından %37 daha fazladır.
Hartum (KRT) (2,41 km), Burri şehrine en yakın havaalanıdır.

Sudan seyahati planlayın